Magix s.r.o.
O Společnosti Servery a stanice Vývoj aplikací Internetové projekty Podpora
Produkty
Magix Firewall
Magix File Server
Magix Application Server
Magix Office Connector
Ceník
Články o Linuxu
Studie: PC s Windows bez záplat přežije na internetu 20 minut
IBM usiluje o standarizaci v oblasti instalace software
Vznikla nová česká stránka zaměřená na multiplatformní OpenSource program Blender.
Internetové projekty
Jsme zaměřeni na vývoj zakázkových projektů od klasických firemních prezentací s běžnými prvky jako jsou například nabídkové katalogy až po sofistikovaná řešení obchodních portálů. Naší prioritou je využívání opensourcových technologií, které jsou optimální z hlediska ceny a flexibility výsledného produktu.

Nabízíme vždy několik řešení, ale současně se snažíme prosadit nejefektivnější variantu s přihlédnutím na konkrétní požadavky a rizika. Součástí projektu je profesionální zpracování analýzy, designu, dokumentace, verifikace, validace a záruka funkčnosti. Zajišťujeme správu, aktualizaci a další vývoj projektu.
  • Vyvíjíme všechny typy internetových aplikací (nabídkové katalogy, redakční systémy, firemní prezentace, B2C obchody, obchodní portály)
  • Integrujeme podporu mobilní komunikace (SMS, MMS, WAP)
  • Navrhujeme a realizujeme propojení s intranetem (datovými zdroji)
  • Minimalizujeme náklady využitím připravených modulů (katalogy, návštěvní kniha, diskusní fórum, anketa, chat, soutěže, objednávky, novinky...)
  • Nabízíme profesionální grafický design s využitím technologie FLASH
V rámci implementace zajistíme bezplatnou registraci domény a umístění (webhosting) prezentace nebo projektu na server, který poskytuje odpovídající výkon, propustnost sítě a softwarové vybavení. Našim klientům nabízíme vždy nejefektivnější řešení pro maximální využití vynaložených prostředků.
Webhosting
Součástí webhostingu je obvykle založení emailových schránek s možností administrace a využívání přes webové rozhraní, podrobné statistiky přístupů k webovým stránkám, zajištění databázových systémů a další ad-hoc služby jako je například antivirová ochrana a filtrování emailů proti spamům. Správná volba webhostingového serveru a typu služby je důležitá z hlediska nákladů a kvality. Výběr se provádí na základě výkonnostní náročnosti projektu a plánované uživatelské zátěži, případně požadované propustnosti sítě.
Domény
Nedávné uvolnění trhu s doménami .cz odstartovalo soutěž o klienty na webhosting a ceny za domény se tím ještě více liší u různých provozovatelů. Vzhledem k tomu, že se snažíme nabídnout našim klientům vždy nejvýhodnější variantu, volíme vhodného provozovatele těsně před uzavřením smlouvy o implementaci projektu.
Propagace
Nabízíme propagaci webových stránek důmyslnou registrací ve vyhledávacích službách a zajištěním reklamních kampaní. Zaměříme Vaši reklamu efektivně na vybranou cílovou skupinu ve formě sofistikovaných bannerů (reklamních proužků). Ze zkušeností víme, že může být tento způsob propagace velmi efektivní.
  • Dynamické reklamní bannery s využitím technologie FLASH
  • Slide-show bannery - animované GIFy
  • Statické bannery
  • Kvalitní profi provedení ve všech standardních rozměrech