Magix s.r.o.
O Společnosti Servery a stanice Vývoj aplikací Internetové projekty Podpora
Produkty
Magix Firewall
Magix File Server
Magix Application Server
Magix Office Connector
Ceník
Články o Linuxu
Studie: PC s Windows bez záplat přežije na internetu 20 minut
IBM usiluje o standarizaci v oblasti instalace software
Vznikla nová česká stránka zaměřená na multiplatformní OpenSource program Blender.
Výhody outsourcingu
V dnešní době se již firmám nevyplatí zaměstnávat vlastního specialistu na informační technologie. Výhodným řešením je forma outsourcingu, kdy specializovaná firma převezme např. správu sítě nebo informačního systému. Jedná se o analogii právních, účetních, komunikačních a mnoha dalších služeb. Každé outsourcingové řešení v oblasti IT přináší jisté výhody...
  • finanční úspora na správu, provoz, plánování a rozvoj (více než 50%)
  • konzultační služby pro vývoj informačního systému
  • školení pracovníků
  • profesionální přístup (zkušenosti, přehled nejnovějších technologií, pohotovost)
  • personální nezávislost
  • transparentní přehled nákladů
  • záruka a převzetí odpovědnosti
Správa sítě
Spolehlivost a bezpečnost podnikové sítě je mnohdy podceňována a přínáší nepříjemné důsledky v podobě úniku citlivých informací nebo nefunkčnosti. Příčinou je nedostatek zkušených návrhářů a administrátorů s odbornými znalostmi. Poptávka dala vzniknout tisícům "domácích administrátorů", kteří správují sítě velkých podniků a jsou pro ně skutečnou hrozbou. Sami se zamyslete nad tím, kolikrát jste se setkali s viditelnými problémy, a věřte, že těch skrytých je mnohem víc.

Nechte si od nás prověřit technické a bezpečnostní zajištění sítě a předejte nám kontrolu nad její údržbou a rozvojem. Náš monitorovací software bude nepřetržitě sledovat funkčnost dílčích součástí sítě a v případě poruchy ihned upozorní technické oddělení na vzniklou závadu. Pokud jste příznivcem linuxových serverů, získáte navíc Magix Office Connector, který vám podá přehledné informace o provozu na síti a mnoho nadstandardních funkcí pro síťové služby.

V závislosti na vašich potřebách přesně vymezíme hranice odpovědnosti za konkrétní technické a softwarové vybavení a uzavřeme smlouvu o poskytování služeb na dohodnutou dobu. Neklademe si nároky na minimální dobu trvání smlouvy a naše ceny jsou přijatelné i pro malé podniky.
Správa informačních systémů
Jádro informačního systému řídí většinu procesních toků. S rozvojem podniku a jeho procesů je nutné efektivně aktualizovat informační systém a odpovídajícím způsobem zaškolit zaměstnance. Analýza a implementace procesů vyžaduje odbornou znalost celého systému a zpravidla je realizována jeho dodavatelem. Primárně poskytujeme služby spojené s námi dodanými informačními systémy.